Wij zijn 24/7 bereikbaar
06-45594577

Neem contact op
info@authena.nl

Braderie Nieuwe Es 2022

Braderie Nieuwe Es Sleeuwijk 2022

Na wat jaren wachten was er weer een braderie op ons dorp! Traditiegetrouw zijn wij daar ook aanwezig met een kraam. We hebben met ons team genoten van die dag. Om 9 uur begonnen met het inrichten van de kraam, de laatste hand leggend aan details en doek, hebben we tot 4 uur 's middags leuke ontmoetingen gehad. Goede gesprekken, informatieve gesprekken. Ontmoetingen met oude bekenden. We kijken met genoegen terug op deze braderie en alweer uit naar volgend jaar. Een impressie:

 

UItvaartzorg Authena Braderie Sleeuwijk

Uitvaartzorg begrafenis of crematie Ria Beijer       Braderie Authena Sleeuwijk Gerry van Noorloos

Begrafenisonderneming Altena Ria Beijer

 

UItvaartverzorging Altena